Müsteri Hizmetleri

0212 942 61 04

HAKKIMIZDA

Fabrika Yapı, sektördeki ilk faaliyetlerine 2008 yılında  İstanbul'da başlamıştır. Fabrika Yapı sektörel çalışmalarında, teknolojik gelişmeleri ve müşteri beklentilerini karşılayacak yatırımlarını büyüterek, epoksi uygulama hizmetlerinde aranan isim olmayı başardı. Epoksi uygulamaları öncesi, zemin fizibilitesi yapılmadan uygulama alanını karşılayacak epoksi ürün çeşidinin belirlenmemesi, işletme için doğru ürünlerin belirlenerek yöneticilerle paylaşılmasındaki şeffaflık politikaları, Fabrika Yapı sektörde tercih edilen Epoksi uygulama firmaları arasındaki yerini üst basamaklara taşıdı.

Müşteri beklentilerine, tamamen şeffaf yaklaşımlarla doğru çözümler üretilmesi, proje uygulama teslimleri sonrası oluşan müşteri memnuniyetleriyle bitmeyen ilişki süreçleri,   Fabrika Yapı markasıyla firmasını 2011 yılında kurumsal yapıya taşımasını sağladı.

Fabrika Yapı, vazgeçemediği "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile günümüzün ve yarınların başarılı proje uygulamalarının mutluluğunu, müşterileriyle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Neden Biz ?

Fabrika Yapı, Epoksi Uygulamaları kategorilerinde, Multilayer Epoksi Zemin Kaplama, Self Levelling Epoksi Kaplama, Epoksi Gerenli Kaplama, Endüstriyel Zemin Uygulaması, Epoksi 3D Uygulamaları, Epoksi Mortar Zemin Kaplama, Yol Çizgi Uygulamaları, Epoksi Coating Zemin Kaplama ve Epoksi Coating Zemin Kaplama uygulamalarını, sahip olduğu deneyim ve yeterlilikle profesyonel düzeyde hassas hizmetler üretmektedir.

Hizmet Kalitesi 

Fabrika Yapı çağdaş yapılanmaya önem veren altyapısıyla, günümüze kadar ülke genelinde yüksek bütçeye ve önem değerine sahip birçok projede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır. Yakalamış olduğu başarı ve büyüme ivmesi, kaliteli uygulamalara imza atabilen yeterlilikteki çalışan kadrosuyla, reyting değeri yüksek projeleri, başarılı operasyonlarıyla uygulamaya devam etmektedir.